EstiCRM


„O nas”

Do wielu lat doświadczeń branżowych i pracy dla najlepszych firm w branży, dodajemy skuteczność, znajomość narzędzi, partnerskie i etyczne podejście oraz niezwykle szerokie kontakty. Wiemy jak skutecznie wspierać sprzedaż nieruchomości, potrafimy znaleźć najlepsze dostępne oferty i wynegocjować najlepsze warunki ich zakupu. Cenimy jakościową pracę, podejmujemy się zadań, do których jesteśmy przekonani i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem i etycznie.

Lubimy naszych klientów i lubimy dla nich pracować. Jesteśmy uczciwi i oczekujemy tego od osób, z którymi współpracujemy. Jesteśmy dumni z naszego dorobku, wiemy co potrafimy i stawiamy to do Państwa dyspozycji.

To ,co robimy, to nie „obsługa transakcji”

– my pracujemy dla konkretnych ludzi, odpowiadając na ich potrzeby i pomagając realizować marzenia. 

Pracujemy dla tych, którzy nas wybrali i których wybraliśmy my – zaczynamy od spotkania, rozmowy, porozumienia i poczucia, czy jesteśmy rzeczywiście w stanie odpowiedzieć na realną, konkretną potrzebę konkretnego człowieka i czy potrafimy ze sobą dobrze współpracować. Nie pracujemy z nieruchomościami – pracujemy z ludźmi. Potrzebujesz naszej pomocy? Odezwij się. Porozmawiajmy i zmierzmy się wspólnie.